Volné pracovní místo  EXPEDIENT

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt:

Náplň práce: příjem zboží z výroby/balírny, kompletace na paletu, výdej zboží. Nakládka aut,kamionů,tvorba paletových štítků.Snímání čárových kódů při nakládce zboží,výdej zboží a naskladňování do podnikové prodejny.

Další požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, odolnost vůči chladu, ochota pracovat v nepřetržitém provozu (ranní,odpol.,noční,včetně sobot a nedělí). Řízení VZV výhodou.Základní znalosti práce na PC.

Nabízíme práci v moderním potravinářském provozu, pracovní uplatnění ve stabilní firmě. Adekvátní finanční ohodnocení, výkonnostní odměny, měsíční odměny, 13.plat, příplatky nad rámec ZP Vhodné i pro absolventy (zaučíme).

Stravenkový paušál, příspěvek na životní pojištění, slevy při nákupu v podnikové prodejně

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.2.2024