Volné pracovní místo  Expedient/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–18 000 Kč / měsíc

Naše oddělení výroby přijme šikovného uchazeče na pozici Expedienta.

Pracovní náplň:
  • vyhledávání a příprava zboží pro přepravu k zákazníkovi a pro naskladnění dílů
  • ukládání výrobků do krabic, na palety či jiné přepravní jednotky dle balících předpisů a požadavků zákazníka
  • příprava podkladů pro vystavení dodacích listů a podkladů pro naskladnění výrobků

Požadavky:
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • základní orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr ve vícesměnném provozu
  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu a kvalitě práce
  • zaškolení na nabízenou pozici
  • závodní stravování či stravenky
  • volnočasové aktivity
  • vzdělávání (anglický jazyk a kurz technického kreslení)

Na Váš životopis se těší Lenka Švandelíková na telefonu použijte odpovědní formulář či na Váš životopis na emailu použijte odpovědní formulář

Pohovory probíhají každý všední den po předchozí telefonické dohodě od 7:00 do 15:30. Kontaktovat nás můžete telefonicky i emailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016