Volné pracovní místo  EXPERT LEAN MANUFACTURING

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POŽADUJEME
SŠ/VŠ vzdělání - technického směru, vhodné i pro absolventy, zkušenosti v oblasti výroby, logistiky a kvality, zkušenosti s Lean Manufacturing a znalosti nástrojů: Six Sigma, Teorie úzkých míst, Lead time, SMED, Standard Work, Cycle time, Takt time, TPM, JIT, Kanban, Kaizen, MOST, 5S, dobrá znalost angličtiny (+ FJ výhodou), ŘP skupiny B, znalost MS Office, výjimečné komunikační a prezentační dovednosti, zkušenosti s řízením týmu, schopnost pozitivně ovlivňovat a motivovat druhé ke změnám
niciativu, samostatnost, flexibilitu, logické a analytické myšlení, ochotu učit se novým věcem, ochotu cestovat
Nástupní mzda od 35 000,-Kč.
NÁPLŇ PRÁCE
Řízení zavádění Lean Manufacturing standardu v závodě a spolupráce při jednotlivých fázích, zaškolování, motivování a pozitivní ovlivňování zaměstnanců a členů vedení v oblasti Lean Manufacturing v souladu s globální strategií společnosti, identifikace plýtvání v jednotlivých procesech, implementace opatření, ověřování a auditování, zda jsou nastavené standardy respektovány, řízení implementace KAIZEN do všech oddělení společnosti, provádění analýzy / měření a normování práce a její optimalizování pomocí metody MOST, komunikace a spolupráce s vedením závodů a společnosti ohledně aktualizace a přehodnocování priorit
NABÍZÍME
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR, pracovní poměr na dobu neurčitou, profesní a mzdový růst, možnost externích školení, 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP, 13. mzda - 15 000Kč ročně, odměna za podíl na HV až 1 600Kč měsíčně, příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně, příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně, stravování přímo v závodě (18-24Kč menu).

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 20.11.2017