Volné pracovní místo  Export sales assistant

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Táborská č.p. 398/22
Mladá Boleslav III
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: použijte odpovědní formulář

Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů úkosovacích systémů, které patří mezi světovou špičku. Exportujeme do více jak 40-ti zemí světa. Máme více než 5.000 zákazníků v ČR a SR. Více informací o naší společnosti naleznete na: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • podpora prodeje do zahraničí, zajišťování a řízení veškeré agendy spojené s vývozcem zboží do celého světa
  • asistence pro CEO a CTO firmy
  • podpora marketingové strategie firmy a firem patřících do Richtr Group.
  • každodenní telefonická a písemná komunikace v českém a anglickém jazyce s dodavateli a odběrateli z celého světa.
  • zajišťování zahraničních služebních cest, zahraničních veletrhů.
  • podpora americké pobočky firmy
  • jednání s klíčovými kooperanty a partnery firmy z ČR a dalších zemí světa
  • zajištění řádného běhu projektů bez prodlení
  • každodenní práce v ekonomickém softwaru POHODA.
  • příprava veškerých dokumentů potřebných pro vývoz
  • jednání s přepravními firmami a zahraničními brookery

Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání, nejlépe administrativního nebo ekonomického směru
  • obchodní a asistentská praxe výhodou
  • výborná znalost AJ písmem a slovem, Španělština, Francouzština, Ruština nebo další jazyky jsou výhodou
  • absolutní spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, samostatnost, flexibilita
  • perfektní ovládání PC
  • velmi příjemné vystupování
  • zkušenosti se systémem POHODA výhodou (zaškolíme)

Nabízíme:
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • nadprůměrný plat odpovídající zkušenostem a nasazení + čtvrtletní finanční ohodnocení dle výsledků
  • stálou pracovní dobu od 7,30-16hodin s možností úpravy dle dohody
  • zaškolení na pracovní pozici
  • místo pracoviště: Mladá Boleslav, Táborská ulice, headoffice firmy
  • samostatnou kancelář
  • možnost seberealizace, karierního růstu

V případě zájmu zašlete motivační dopis, životopis v českém a anglickém jazyce, fotografii na email: použijte odpovědní formulář
Vybraní uchazeči budou kontaktováni s pozvánkou k osobnímu pohovoru.

Zaměstnanecké výhody: nadprůměrný plat, stálá pracovní doba 8hod/den po-pá, zaškolení.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.5.2017