Volné pracovní místo  EXPORTNÍ OBCHODNÍK / EXPORTNÍ OBCHODNICE

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu - zaměstnance/zaměstnankyni na pozici "EXPORTNÍ OBCHODNÍK / EXPORTNÍ OBCHODNICE". Jeho/jejím hlavním úkolem bude rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky v zahraničí, dále vyhledávání a získávání nových zahraničních obchodních partnerů.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: vyhledávání a získávání obchodních partnerů, komunikace se stávajícími obchodními partnery, zpracovávání a kalkulace obchodních nabídek, zpracování objednávek, administrativa obchodu, sjednávání dopravy a její optimalizace, jednání s celními úřady.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání; AJ na pokročilé úrovni - slovem i písmem, další jazyk výhodou (preferujeme Španělštinu); řidičský průkaz sk. B; dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook, internet); výborné komunikační a prezentační dovednosti; organizační schopnosti; výhodou 2 roky praxe na obdobné pozici.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a odpovědnou práci v příjemném prostředí stabilní české společnosti; jednání se zahraničními zákazníky; bonusy závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů; notebook, mobilní telefon.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail použijte odpovědní formulář , tel. kontakt: použijte odpovědní formulář .
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na danou pozici.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné

Benefity

  • Jiné výhody - bonusy závislé na výsledcích a plnění cílů, notebook, mobilní telefon atd.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024

Máte zájem o nabídku EXPORTNÍ OBCHODNÍK / EXPORTNÍ OBCHODNICE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
E-mail: kariera@promareha.cz z PROMA REHA, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku EXPORTNÍ OBCHODNÍK / EXPORTNÍ OBCHODNICE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.