Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Strojní inženýr
Lokalita:
Chomutov
Zveřejnil:
Úřad práce Chomutov
Může se Vám hodit:
Strojní inženýr Chomutov

Volné pracovní místo Facility Engineer

13.6.2014
Eaton Industries s.r.o.
Místo pracoviště
Karlovarská 5578, Chomutov, 430 01, Chomutov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň práce:

  • Zodpovědnost za budovu závodu a pozemky firmy.
  • Správa a údržba budovy a pozemků firmy s důrazem na naplňování

    zákonných požadavků, zákonem vyžadovaných periodických

    kontrol, revizí atd.

  • Realizace investičních záměrů (budova), plánuje, připravuje,

    zajišťuje schválení a realizuje investiční projekty firmy.

  • Implementace zákonných požadavků a požadavků MESH do

    procesů společnosti.

  • Dodržuje zásady BOZP, PO a EMS, Neustálé zlepšování v oblasti

    BOZP při činnostech na půdě firmy.

  • Zodpovědnost za energetické a odpadní hospodářství.

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ technického směru (elektro, strojní).
  • Kvalifikace elektro – vyhláška č.50/1978 Sb., paragraf 8.
  • Min. 5 letá praxe na podobné pozici.
  • Znalost legislativních požadavků.
  • Znalost EHS.
  • Dobré komunikativní schopnosti.
  • Komunikativní znalost AJ.

Nabízíme:

  • Podnikové stravování.
  • Dovolená navíc.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email:  poslat email