Volné pracovní místo  Fakturantka (brigáda, zkrácený úvazek, či HPP)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou a prodejem průmyslových lepidel, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici
Fakturant/Fakturantka.

Náplň práce:
  • výpomoc při fakturaci, příprava dokumentů pro expedici atd.

Prac.doba: 7:00(8:30)-15:30(???) hod.
Pracovní dobu je možné upravit dle Vašich možností, je možné docházet po-pá, nebo také po-čt.
Je možné pracovat na zkrácený úvazek, na brigádu, nebo na HPP s plným úvazkem.
Vhodné pro maminky, studentky s dlouhodobějším zájmem i muže.

Místo výkonu práce: Brno- Židenice
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost systému Helios (výhodou)
  • práce s PC
  • spolehlivost
  • čistý rejstřík trestů

Nabízíme:
  • práce ve stabilní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení včetně bonusů
  • příjemný kolektiv

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.6.2016