Volné pracovní místo  FAKTURANTKA/FAKTURANT - INVALIDA (OZP) - plný úvazek

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–27 000 Kč / měsíc

Martincová Jana, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Pro OZP (1., 2. stupeň).

Pracovní náplň -
  • příjem objednávek
  • vytváření dodacích listů
  • fakturace
  • vystavování dobropisů
  • kontrola přijatých faktur
  • plánování a objednávání dopravy
  • vytváření tabulek (znalost Excelu)

Požadujeme -
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • ohleduplnost

Nabízíme -
  • mzda 24 000 Kč hrubého/měsíc, po zapracování až 27 000 Kč hrubého/měsíc
  • pracoviště na Praze 5
  • jsme menší firma s 30letou tradicí
  • korektní jednání
  • hezké pracovní prostředí
  • možnost zakoupení obědů ze školní jídelny (polévka + hlavní jídlo) za 80 Kč
  • možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny

Zaměstnanecké výhody: Možnost nákupu zboží za nižší ceny. Možnost zakoupení obědů ze školní jídelny (polévka + hlavní jídlo) za 85 Kč.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), osoby s potřebou bezbariérového vstupu.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.4.2024

Máte zájem o nabídku FAKTURANTKA/FAKTURANT - INVALIDA (OZP) - plný úvazek?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Martincová z APAP IN s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku FAKTURANTKA/FAKTURANT - INVALIDA (OZP) - plný úvazek

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.