Volné pracovní místo  Fakturant/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Hamerská č.p. 624/19, Olomouc. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
  • zpracování poptávek a objednávek zákazníků, zajištění odeslání zboží
  • objednávání materiálu u tuzemských dodavatelů
  • fakturace zboží, dopravy a režie
  • tel. a e-mailová komunikace se zákazníky - informace o skladových zásobách, cenách, atd.

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického nebo technického zaměření
  • znalost fakturace a skladového hospodářství podmínkou
  • dobrá znalost práce na PC, výhodou znalost účetního programu POHODA /Money/
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost
  • příjemné vystupování, komunikativnost

Nabízíme:
  • zajímavou pracovní příležitost v menší společnosti zabývající se velkoobchodem a maloobchodem kovy (barevné kovy a nerezová ocel)
  • nástupní plat 18.000,- Kč
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (stravenky atd.)

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem POUZE na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.9.2016