Volné pracovní místo  Finanční a úvěrový specialista

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–35 000 Kč / měsíc

Nechybí vám sebevědomí, cílevědomost a chcete si dělat obchod po svém?
Hledáte příležitost uplatnit své zkušenosti s využíváním sociálních sítí?
Chcete se jako obchodník největší stavební spořitelny podílet na nastavení moderních obchodních procesů?

Co vás čeká:
  • činnost, která má opravdu smysl a každý den vás nové zkušenosti posunou dál
  • schůzky s klienty a řešení jejich finančních potřeb
  • plánování kalendáře - skloubit pracovní i osobní aktivity necháme na vás
  • prohlubování znalostí v oblasti financí, prodeje a komunikačních dovedností
  • podpora manažera, který vás bude motivovat i pomáhat vést a rozvíjet

Co očekáváme my:
  • baví vás povídat si s lidmi osobně i po telefonu
  • máte dobrý pocit, když můžete pomoci druhým
  • máte vlastní nápady, které také dotáhnete do konce
  • máte maturitu a čistý trestní rejtřík
  • jste řidič, budete jezdit i za klienty

Na oplátku nabízíme:
  • vzdělávací program v rozsahu 19 dní zcela zdarma
  • již existující klientský kmen do vaší správy
  • příležitost vysokých výdělků
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje

Výhody: motivační akce, zahraniční incentivy, prémie, slevové programy a zvýhodnění v telefonování, pojištěních, úvěrech, nových automobilech, PC, …

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2017