Volné pracovní místo  Finanční a úvěrový specialista

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–35 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: péče o stávající klienty, naši klienti jsou zvyklí na kontaktování z naší strany, administrativa, úpravy stávajících a nabídka nových produktů klientům dle jejich přání a potřeb, zvyšování finanční gramotnosti našich klientů, zabezpečení souhlasu GPDR na základě nové Evropské směrnice
POŽADAVKY: maturita, uživatelská znalost PC (Word, Excel), příjemné vystupování, skvělé komunikační schopnosti, samostatnost, průbojnost, ochota pracovat, férovost, aktivní přístup, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, ŘP sk. B
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, získaní dobré pracovní pozice i bez předešlé praxe, odborné proškolení zdarma, atraktivní zaměstnanecké výhody, příjemné týmové pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy, výhodné finanční zhodnocení vaší práce, možnost postupu, podporu zkušeného manažera (praxe 17 let), který vás bude motivovat i pomáhat, vést a rozvíjet, motivační akce, zahraniční incentivy, prémie, slevové programy a zvýhodnění v telefonování, pojištěních, úvěrech, nových automobilech, PC
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2018