Volné pracovní místo  Finanční coach

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • základní znalost finančních produktů
  • praxe v jednáních a analýzách s klienty
  • obchodní zkušenosti s partnery
  • možnost doložit své dosavadní výsledky - poctivé a seriózní
  • vlastní klientský kmen - větší i menší
Náplň práce:
  • finanční coaching
  • práce v CRM systému
  • produktové vzdělávání
  • konzultační činnost s klienty
  • obchodní jednání s bankami, investičními a dalšími finančními institucemi
  • příprava finančních plánů, modelací smluv a kritické vyhodnocování variant
  • příprava nabídek a prezentace před zákazníky
  • organizace firemních eventů
Výhodu před ostatními získáte, když:
  • jste pracoval/a jako obchodní zástupce nebo finanční specialista na volné noze, v poradenské firmě, v bance nebo v pojišťovně
  • umíte klientovi poskytnout 100% poradenskou službu
  • jdete svých klientům příkladem
  • obětujete velké množství času k vlastnímu vzdělávání
  • umíte dělat pro ostatní věci navíc
Zaměstnanecké výhody:
  • Získáte čas na práci pro své klienty.
  • Když nebudete stíhat, pomůže Vám osobní asistent.
  • Kombinace home office + zázemí firmy v Rožnově pod Radhoštěm.
  • Systematické vzdělávání, produktové vzdělávání, metodiky a analytické nástroje, vlastní analytický tým, know-how finančního coachingu.
  • Rychlá administrativa smluv, produktový servis, analytický software.
  • CRM systém, legislativní servis.
  • Propagační nástroje pro práci před zákazníkem.
  • Marketingová a online podpora.
  • Podporujeme Vás v dalším profesním růstu, např. certifikát EFA a EFP.
  • Vaše seberealizace je pro nás důležitá. Můžete se zapojit také do aktivit, jako jsou např. organizace vzdělávacích přednášek pro zaměstnance firem, psaní autorských článků na firemní blog nebo dobročinný projekt Radhošťská výzva.
  • Nenutíme Vás k uzavírání smluv za každou cenu.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2017