Volné pracovní místo  Finanční Controller

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce : Ostrava. Kontakt: použijte odpovědní formulář - CV zasílat s uvedením pozice Finanční Controller.

POPIS POZICE
  • Sestavení rozpočtů a strategických plánů
  • Monitoring plnění rozpočtů, vyhodnocování a predikce vývoje společnosti
  • Sestavení a vyhodnocení profitabilit kontraktů
  • Reporting managementu společnosti, institucím (ČNB, BNB)
  • Reporting a komunikace s centrálou společnosti
  • Správa technických rezerv
  • Řízení finančních prostředků (cash-flow)
  • Pravidelná kontrola finančních ukazatelů a provozních KPIs
  • Podpora a úzká spolupráce s managementem a ostatními odděleními společnosti
  • Optimalizace interních procesů

PROFIL KANDIDÁTA
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oblasti controllingu 2-3 roky
  • Výbornou znalost MS Excel (kontingenční tabulky, práce s rozsáhlými datovými soubory)
  • Výbornou znalost angličtiny
  • Strukturované a analytické myšlení
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zodpovědný a aktivní přístup k řešeným problémům, samostatnost a orientace na výsledek
  • Všestrannost a pružnost v nových situacích, odolnost vůči stresu

NABÍZÍME
  • Zajímavou a různorodou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • Další vzdělávání a získávání nových profesních zkušeností
  • Nadstandardní benefity
  • Moderní pracoviště v Ostravě

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.1.2016