Volné pracovní místo  Finanční kontrolor / Manažer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO POŽADUJEME:
1)SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technicko-ekonomického směru
2)Zkušenost na pozici finančního kontrolora ve výrobní firmě
3)Přehled o účetnictví a finančním řízení společnosti
4)Analytické myšlení, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, odpovědnost a samostatnost
5)Práce v ERP systému Helios Orange a orientace v mezinárodních účetních standardech výhodou
6)Komunikativní znalost anglického jazyka

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
1)Finanční controlling - provádění pravidelných a ad hoc reportů
2)Nákladový controlling výroby – sledování produktivity a efektivity výroby
3)Příprava budgetu, porovnávání budgetu s aktuálními hodnotami včetně analýzy odchylek
4)Reporting vedení společnosti
5)Komunikace s ostatními odděleními společnosti

CO NABÍZÍME:
1)Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
2)Flexibilní začátek/konec pracovní doby
3)Dotované závodní stravování
4)Příspěvek na dopravu
5)Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea
6)Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
7)Přátelský kolektiv a práci v renomované firmě ve svém oboru
8)Firemní akce (formální i neformální)

NABÍZÍME PŘÍLEŽITOST KARIERNÍHO RŮSTU
V případě hladkého zapracování a uspokojivých výsledků během prvního roku na pozici finančního kontrolora nabízíme možnost postupu na finančního manažera.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Jízdní výhody - Příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování - Dotované závodní stravování
  • Zvláštní prémie - Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.10.2017