Volné pracovní místo  Finanční poradce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Nechodit na adresu pracoviště, zaměstnavatel zde není k zastižení. První kontakt na uvedený e-mail!
Nástup dle dohody na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: tvorba finančních plánů a analýza produktů klientům. Klienty si nemusíte shánět sami, k tomu je Vám přidělena asistentka, která Vám domluví s klienty schůzku. Požadujeme: ÚSO s maturitou nebo VŠ, zkušenosti v oboru výhodou, znalost MS Office, trestní bezúhonnost, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu. Nabízíme: nadstandartní finanční ohodnocení, pružná pracovní doba, vlastní asistentku, firemní zaškolení a benefity. Pracovní doba pružná v odpoledních hodinách, nejčastěji od 12-18 hod. Kontakt: životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2020