Volné pracovní místo  Finanční specialisté

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

FINANČNÍ SPECIALISTÉ
POŽADUJEME: SŠ vzdělání s maturitou a vyšší, komunikativní dovednosti, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, profesionální vystupování, řidičský průkaz skupiny B
NÁPLŇ PRÁCE: možnost podílet se na vývoji společnosti, kvalitní servis a poradenství stávajícím i potencionálním klientům, vyhledávání nových obchodních příležitostí, kompletní stavba "Finančích lodí"
NABÍZÍME: silné zázemí rostoucí společnosti, flexibilní pracovní dobu, kvalitní zaškolení, aktivní vzdělávání po celou dobu spolupráce, přátelské a moderní pracovní prostředí, spravedlivý karierní růst, motivující finanční ohodnocení
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
ov. 7.3.2017

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 13.3.2017