Volné pracovní místo  fotograf

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 5 300–7 800 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Fotograf v projektu Telč a jezuité.
Náplň práce:
dokumentace staveb, interiérů, mobiliáře a pořádaných akcí
drobné grafické práce
Požadujeme:
" středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
" zkušenosti v oboru
" vlastní fotografické vybavení
" zájem o fotografování a fotografickou techniku
" výbornou znalost práce s grafickým programem (Zoner, Photoshop apod.)
" řidičský průkaz skupiny B, řízení osobního vozu je nezbytné pro výkon profese
" trestní bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)
" flexibilitu a samostatnost
" výborné komunikační schopnosti
Výhodou:
" praxe v oboru památkové péče
" zkušenosti s dokumentací mobiliárních fondů
Nabízíme:
" platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., 6. platová třída, stupeň dle praxe v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb.
" dobrý pracovní kolektiv
" pracovní poměr na poloviční úvazek s pružnou pracovní dobou
" příspěvek na stravování
" volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ v celé České republice
Předpokládaný nástup: 1. 6. 2016, popř. dohodou
Místo výkonu práce: Hradecká 6, 588 56 Telč
Zájemci o místo zašlou do 30. 4. 2016 do 16 hodin
" strukturovaný profesní životopis s podrobným přehledem praxe (včetně kontaktních údajů - telefon, e-mail)
" motivační dopis
" portfolio (odkaz nebo s sebou k pohovoru)
" doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání v prosté kopii

na e-mail použijte odpovědní formulář nebo v obálce označené slovy "Výběrové řízení - Fotograf" na adresu:
Národní památkový ústav,
územní odborné pracoviště v Telči
personální oddělení
Hradecká 6
588 56 Telč

Na základě předložených dokladů proběhne výběrové řízení spojené s osobním pohovorem.
O účasti na osobním pohovoru budou uchazeči informování e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016