Volné pracovní místo  Obsluha CNC - frézař nebo soustružník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

!!!z:26.8.2016, a: 29.8.2019
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Hlavní náplň práce:
  • obrábění na CNC frézkách dle programů,
  • programování jednodušších tvarů samostatně,
  • práce na klasické frézce.
Požadujeme:
  • vyučení v oboru frézař kovů nebo kovoobráběč nebo doložení osvědčení o profesní kvalifikaci Frézování kovových materiálů (kód: 23-023-H) dle Národní soustavy kvalifikací výhodou
  • praxe min. 2 roky,
  • znalost programování v systému HEIDENHAIN a ISO,
  • znalost obsluhy soustruhu a brusek výhodou,
  • zkušenosti a znalost technologie strojního obrábění,
  • schopnost samostatného stanovení technologických, postupů
  • samostatnost ve vlastní pracovní činnosti,
  • vazačský a jeřábnický průkaz výhodou,
  • znalost technologie měření,
  • schopnost pracovat v týmu,
  • dobrou pracovní morálku,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • práci ve vícesměnném provozu.
Nabízíme:
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod a benefitů vyplývajících z kolektivní smlouvy,
  • práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.
Inf.: zájemci se hlaste u p. Drozda osobně a to:
v PONDĚLÍ od 7:00-13:00 hod.
v ÚTERÝ a ČTVRTEK od 7:00-15:00 hod.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 2.9.2019