Volné pracovní místo FRONTDESK-REZERVATION MANAGER

3.8.2016
ALBATROS Prachatice s.r.o.
Skuherského 2798/4, České Budějovice 3, 370 01, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Komunikativní znalost AJ, částečná znalost NJ podmínkou, praxe v hotelnictví výhodou,
Kontaktujte na uvedený e-mail

Podobné nabídky práce

PROVOZNÍ MANAŽER PRÁDELNY
Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici provozní manažer prádelny. Náplň práce: odpovídá za kompletní činnost prádelny, za kvalitu prováděných prádelenských služeb, organizuje a plánuje průběh směn zaměstnanců, schvaluje a podep ...
Kvalita - družstvo služeb Dvořákova 383/17, České Budějovice Plný úvazek
týden
RECEPČNÍ - VEDOUCÍ PROVOZU
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oblasti pohostinství, veřejného stravování apod., výborná znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou, ŘP "B", znalost práce na PC. Pracovní pozice vhodná i pro absolventy, praxe výhodou. Prac. doba cca 1 ...
Lenka Steinbauerová Husova tř. 37/91, České Budějovice Plný úvazek, Brigády
týden
ÚDRŽBÁŘ
Náplň práce: odpovědnost za provoz, údržbu a opravy výrobních zařízení a budov, provádění preventivní údržby výrobních a vyhrazených zařízení, odstraňování vad Dvousměnný provoz (8 hodinové směny ranní a odpolední - sudý/lichý týd ...
AVÍZO s.r.o. Bezdrevská 769, Zliv Plný úvazek
aktivní
ÚDRŽBÁŘ V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ
svářečský průkaz výhodou, benefity: 5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování
MAVELA a.s. Dynín Mazelov Plný úvazek
aktivní
ÚDRŽBA OBJEKTU - SKLADNÍK - ŘIDIČ
Hlavní pracovní poměr - 1 směna (možnost i zkrácený úvazek). Požadujeme řidičský průkaz B, E. Nástupní plat 16.000 Kč (po zaškolení). Nástup ihned. Nabídky zasílat na e-mail.
ŠUBRT cz s.r.o. Nemanická 440/14, České Budějovice Plný úvazek
aktivní
ÚDRŽBÁŘ AREÁLU
Požadavky: základní znalosti pro údržbu budov a ploch, ŘP"B", výhoda - znalost elektro vyhláška 50 § 6 Nabízíme: obědy v jídelně /stravenky, služební telefon
MANE-INVEST spol. s r.o. Okružní 2615, České Budějovice Plný úvazek