Volné pracovní místo  FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 31 000–38 000 Kč / měsíc

Životopis zašlete na e-mail: použijte odpovědní formulář kontaktní osoba Králová Fišerová Kateřina, tel. použijte odpovědní formulář . Pracoviště: Němčice nad Hanou
Požadavky: min. VOŠ v oboru diplomovaný fyzioterapeut podmínkou, příjemné vystupování, pracovitost, samostatnost.
Náplň práce: práce fyzioterapeuta na rehabilitační ambulanci
Nabízíme: pružná pracovní doba, příspěvek na stravu,na jízdné, pracovní oblečení, příspěvek na vzdělání, 25 dnů dovolené + 5dní na studium

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek na vzdělání, pracov.oblečení, stravu
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Fišerová DiS. z REHAFYZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.