Volné pracovní místo  FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 35 000–43 000 Kč / měsíc

Kontaktní osoba Chudáček Josef MUDr. Ph.D., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce: fyzioterapie - myoskeletální medicína, individuální kinezioterapie apod.
Požadujeme: vstřícnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost, ukončené bakalářské/magisterské studium, vlídný lidský přístup
Nabízíme: pružná pracovní doba, možnost karierního růstu, každoroční příspěvek na vzdělávání do výše 7000,-, 5 týdnů dovolené, důchodové připojištěnÍ, možnost zvýhodněného ubytování v blízkosti místa výkonu práce, příspěvek na stravování a zajištění cenově zvýhodněných obědů

Benefity

  • Ubytování - zvýhodněné ubytování v blízkosti místa výkonu práce
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvky na vzdělávání, stravné, důchodové připojištění

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
MUDr. Josef Chudáček Ph.D., kontaktní osoba z ARXMED s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.