Volné pracovní místo  FYZIOTERAPEUT/KA s registrací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KONTAKT:
telefonicky použijte odpovědní formulář , či osobně - úterý 10-12 hod, čtvrtek 13-15 hod , emailem použijte odpovědní formulář

Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici FYZIOTERAPEUT/KA.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
provádí diagnostickou, preventivní a léčebnou péči v oblasti poruch pohybového aparátu člověka ve spolupráci s lékařem
aplikuje metody fyzikální terapie, léčebné tělesné výchovy a kinezioterapie
hodnotí efekt terapie

NABÍZÍME:
získání zkušeností z předních lázní pod vedením špičkových profesionálů,
zajímavé mzdové ohodnocení,
personální obědy za 15,- Kč
možnost ubytování
přátelský a stabilní pracovní kolektiv,
příjemné a moderní pracovní prostředí,
další profesní vzdělávání
zaměstnanecké benefity
pracovní doba 6:50 - 15:20

POŽADUJEME:
dokončené vyšší odborné vzdělání v oboru fyzioterapie, registrace dle z. 96/2004 Sb., znalost NJ a RJ, či AJ výhodou, praxe v oblasti rehabilitace, masáže, léčebné tělesné výchovy, fyzioterapie

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci

Benefity

  • Jiné výhody
  • Ubytování
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017