Volné pracovní místo  GIS ANALYTIK/-ČKA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

GIS ANALYTIK/-ČKA
  • PP na dobu určitou (1 rok, poté možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou)
  • Náplň práce: zpracování studií v oblasti vodního a životního prostředí a krajinného plánování, po zapracování a osvědčení vlastní vedení projektů
  • Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru životní prostředí se zaměřením na vodní hospodářství, uživatelská znalost GIS, znalosti CAD programů výhodou, schopnost profesního sebe rozvoje a orientace v oblasti GIS systémů, problematice životního prostředí a vodního hospodářství, řidičské oprávnění sk. B, schopnost práce v kolektivu a komunikace s okolím, zodpovědný přístup k řešení úkolů, spolehlivost, pracovitost a časovou flexibilitu
-Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v oblasti životního prostředí a vodního hospodářství
v příjemném pracovním prostředí, po zapracování pružnou pracovní dobu, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům, práci v kanceláři i terénu (terénní průzkumy, mapování, geodetické měření, jednání s úřady),využití GNU programů i nejmodernější techniky při zpracování zadaných úkolů, spolupráci na zahraničních projektech, příspěvek na stravování
Pozice je vhodná pro OZP i absolventy/-tky.
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: použijte odpovědní formulář nebo telefonicky použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), osoby s potřebou bezbariérového vstupu, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2017 do 30.6.2018