Volné pracovní místo  Grafik/grafička

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: grafik/grafička
Kontakt: Triner Jan Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hod.
Náplň práce:
  • grafické návrhy pro marketing (akce, letáky, plakáty, katalogy, newslettery)
  • správa, úpravy a retuše fotografií
  • grafická podpora - facebook a Instagram, web
  • grafická příprava reklamních předmětů a obalová grafika
  • grafická příprava manuálů a průvodní dokumentace výrobků
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • ochota učit se novým věcem
  • rutinní znalost programů Adobe CS (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • rutinní znalost programů MS Office (Excel, Word)
  • výborná znalost českého jazyka, aktivní znalost anglického jazyka
  • smysl pro kreativitu a estetické cítění
  • samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu
Zaměstnanecké výhody:
Pololetní a roční odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvky ze sociálního fondu, závodní stravování, školicí a vzdělávací aktivity.
Nástup možný dle dohody. Mzda: 35 000,- Kč
Místo výkonu práce: RAVAK a.s., Obecnická č.p. 285, Příbram I

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.12.2023