Volné pracovní místo  GRAFIK/GRAFIČKA

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Janák Adam, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Jsme český výrobce dresů MARKY Sport a sportovního oblečení a hledáme posilu do týmu. Vyrábíme dresy a vybavení pro týmy, firmy, reprezentace, turnaje, velké akce, závody,... a ty můžeš být u toho.
Náplň práce: jednat s klienty, vytvářet jim originální návrhy, zadávat objednávky a tvořit tisková data, kontrolovat výrobu, ladit detaily, přístup k nejnovějším technologiím sublimačního potisku, laserovému řezání látky, účastnit se focení, podílet se na celkovém směřování firmy.
Požadujeme: praxe v grafických programech, zejména CorelDraw, povědomí o marketingu velkou výhodou

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024 do 30.6.2025

Máte zájem o nabídku GRAFIK/GRAFIČKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Adam Janák, kontaktní osoba z CEOS Trading Ltd., o.z.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku GRAFIK/GRAFIČKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.