Volné pracovní místo  GRAFIK JUNIOR

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: předem e-mailem: použijte odpovědní formulář
Co vás čeká:
Tvorba grafických návrhů od skic až po výslednou podobu a jejich stylizování podle zadání
Grafické návrhy různých typů nosičů reklam, grafické zpracování do výroby
Grafické zpracování návrhů inzerce, katalogů, webových stránek, letáků, bannerů, billboardů, vizitek, výrobků, loga atd.
Tvorba corporate identity
Spolupráce s týmem při výrobě propagačních materiálů a předmětů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Kreativitu a grafické cítění
Ovládat práci na PC
Výhodou bude, pokud budete umět
Znalost práce v grafických programech Indesign, Photoshop, Ilustrator atd.

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilního týmu, kde se klade důraz na vzájemnou spolupráci
Flexibilní pracovní dobu, která se dá se přizpůsobit Vašim požadavkům, jinak 8-16.30 hod.
Práce na hlavní pracovní poměr, možnost zkráceného úvazku či externí spolupráce
Další vzdělávání se v oboru
Platové ohodnocení dle zkušeností

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), osoby s potřebou bezbariérového vstupu, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016 do 31.10.2017