Volné pracovní místo  Grafik/Grafička

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

GRAFIK/GRAFIČKA
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Praxe v reklamním nebo grafickém studiu podmínkou. Velmi dobrou znalost programů Photoshop, InDesign, Illustrator, Acrobat a Corel Draw. Kreativní přístup k práci. Řidičský průkaz skupiny B + aktivní řidič. Příjemné a profesionální vystupování. Samostatnost, flexibilita, spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE: Zpracování grafických podkladů. Vytváření grafických návrhů dle zadání. Kreativní práce.
NABÍZÍME: Práci na HPP na dobu určitou s výhledem na neurčito. Příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti působící na trhu již více než 20 let. Zajímavou, různorodou a samostatnou práci. Firemní telefon a stravenky
KONTAKT: Své životopisy a portfolia zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
ov. 22.6.17

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 27.6.2017 do 30.6.2018