Volné pracovní místo  Gumař/lisař

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 900–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

D Náplň práce :
Obsluha lisovacích strojů - zajistíme veškerá školení nutné pro práci.
Kontrola vylisovaných výrobků, ořezávání přebyteční pryže…
Naskládání výrobků na paletu atd.
Požadavky:
  • vyučen
  • fyzická zdatnost
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • ochota pracovat na 12ti-hodinové směny (PO-ČT), PÁ a víkendy volné
Nabízíme:
  • zázemí stabilní české společnosti
  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
  • dotované stravování - možnost výběru z několika jídel každý den
  • motivující mzdové ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu
  • příspěvek na penzijní spoření a další výhody
Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete životopis na: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář příp.více informací telefonicky - p.Kašák - použijte odpovědní formulář .
S doporučenkou se lze hlásit pondělí až čtvrtek od 12:00 do 14:00 na adrese firmy u pana Davida Groha - sebou životopis!!!!

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2018 do 31.3.2019