Volné pracovní místo  Handling Agent (koordinátor odbavení)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 100 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: K letišti 1049/57, Praha 6 - Ruzyně
Kontaktní osoba: Eva Tučková, e-mail: použijte odpovědní formulář

UCHAZEČI NUTNÉ NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: použijte odpovědní formulář připiště odkud nabídku máte a název pracovní pozice.

Plný úvazek: 36,25 hod/týdně.
Požadavky: SŠ vzdělání, řidičské oprávnění skupiny B, praxe vítána, znalost AJ - pokročilá úroveň, časová flexibilita, spolehlivost, čistý RT
Náplň práce: koordinátor odbavení komunikuje při odbavení letadla mezi posádkou a pracovníky technického odbavení letadla.
Nabízíme: práci ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti, firemní benefity, příplatky ke mzdě, možnost práce na hlavní pracovní poměr, stravenky.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 5.5.2015 do 31.10.2015