Volné pracovní místo  HASIČ a HASIČ - STROJNÍ SLUŽBA

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 27 900–40 520 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Firma: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje
Územní odbory: Liberec
Služební poměr: práce na plný úvazek
Vhodné i pro: osoby bez praxe
Náplň služebního místa:
Provádí záchranné a likvidační práce při ochraně životů a zdraví obyvatel a majetku před požáry a poskytuje pomoc při mimořádných událostech.
Při plnění služebních úkolů řídí vozidla s právem přednosti v jízdě a obsluhuje mobilní požární techniku a ostatní prostředky strojní služby v rozsahu vlastní skupiny řidičského oprávnění a ostatních získaných odborností.
Charakteristika služebního místa: tarifní třída 03
Zákonné požadavky na volné služební místo:
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání střední s maturitní zkouškou
  • Bezúhonnost
  • Státní občanství ČR
Další odborné požadavky: řidičské oprávnění sk. "C" výhodou
Další požadavky: zdravotní způsobilost A, fyzická způsobilost, osobnostní způsobilost
Co vám můžeme nabídnout:
  • základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe 27.900 - 40.520 Kč
  • zvláštní příplatek podle § 120 odst. 3 zákona 5.600 Kč
  • zvláštní příplatek podle § 120 odst. 2 zákona 500 Kč
  • 30 dní dovolené
  • penzijní připojištění/životní pojištění
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:
Profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e mailu) uchazeč doručí elektronicky na e-mail použijte odpovědní formulář nebo v listinné podobě na adresu: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje Barvířská 29/10, 460 01 Liberec 3. Případné další informace podá pracoviště personální a PaM plk. Mgr. Jan Springer, tel. použijte odpovědní formulář .

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 5.3.2024

Máte zájem o nabídku HASIČ a HASIČ - STROJNÍ SLUŽBA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
plk. Mgr. Jan Springer z Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku HASIČ a HASIČ - STROJNÍ SLUŽBA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.