Volné pracovní místo  HASIČ (m,ž)

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 37 380–49 730 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nabídka volných míst ve služebním poměru
Požadovaná profese: ASISTENT - HASIČ
Místo služebního působiště: všechny okresy Ústeckého kraje
Požadavky
-občanství České republiky,
-minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru,
-trestní bezúhonnost,
-zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost,
-vhodné i pro absolventy.
Hlavní náplň služební činnosti
-provádění složitých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech,
-kontrola a údržba technických a věcných prostředků,
-provádění pravidelné odborné a fyzické přípravy.
Nabízíme
-zajímavou práci v profesionálním hasičském záchranném sboru, jehož hlavním úkolem je chránit životy a zdraví obyvatel, životní prostředí, zvířata a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi a krizovými situacemi,
-stabilitu, jistotu a dlouhodobou perspektivu, stálý růst služebního příjmu,
-služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění,
-směnný provoz (24 hodinové služby + 2 dny volna po směně (20 dní volna měsíčně)),
-6 týdnů dovolené,
-neustálý profesní rozvoj,
-platové zařazení při přijetí ve 2. tarifní třídě (rozpětí platového tarifu ve 2. tarifní třídě: od 27.580,- Kč do 39.930,- Kč, podle započitatelné praxe) po absolvování vstupního odborného kurzu zařazení do 3. tarifní třídy (NV č. 419/2022 Sb.),

-rozpětí platového tarifu ve 2. tarifní třídě: od 27.580,- Kč do 39.930,- Kč, podle započitatelné praxe,
k tomu:
-zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 3.800,- Kč,
-příplatek za používání dýchací techniky ve výši 500,- Kč,
-odměna za služební pohotovost cca ve výši 4.500 - 6.500,- Kč,

-rozpětí platového tarifu ve 3. tarifní třídě (po absolvování odborného výcviku): od 27.900,- Kč do 40.520,- Kč, podle započitatelné praxe,
k tomu:
-zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 5.600,- Kč,
-odměna za služební pohotovost cca ve výši 6.500 - 8.000,- Kč,
-možnost osobního příplatku po zapracování
Výhody: Příspěvek na stravování - Gastropass card, penzijní připojištění.

Doklady, které uchazeč doloží
-strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně kontaktní adresy a telefonu a popř. emailu,
-kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
-vyplněný formulář "Prohlášení uchazeče o přijetí do služebního poměru" (naleznete na webu HZS Ústeckého kraje pod záložkou Kariéra/Volná místa/Dokumenty k přijímacímu řízení),
-dotazy k přijímacímu řízení nebo k náplni služební činnosti směřujte na tel.: použijte odpovědní formulář , plk. Ing. Tereza Burianová.
Výše uvedené doklady doručte písemně na adresu
Krajské ředitelství HZS Ústeckého kraje
Horova 1340/ použijte odpovědní formulář Ústí nad Labem
nebo emailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Volné od: Ihned

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijet

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2027

Máte zájem o nabídku HASIČ (m,ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. plk. Tereza Burianová, personalistka z Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku HASIČ (m,ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.