Volné pracovní místo  Hasiči

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 27 580–40 520 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Děčín

Požadavky:
  • občanství České Republiky
  • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní, osobní a fyzická způsobilost
  • řidičský průkaz skupiny C výhodou
  • bez stranické příslušnosti
  • vhodné i pro absolventy

Hlavní náplň služební činnosti:
  • provádění složitých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech
  • kontrola a údržba technických a věcných prostředků
  • provádění pravidelné odborné a fyzické přípravy

Nabízíme:
  • zajímavou práci v profesionálním hasičském záchranném sboru, jehož hlavním úkolem je chránit životy a zdraví obyvatel, životní prostředí, zvířata a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi a krizovými situacemi
  • stabilitu, jistotu a dlouhodobou perspektivu, stálý růst služebního příjmu
  • služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 SB. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění
  • směnný provoz (24 hodinové služby + 2 dny volna)
  • 6 týdnů dovolené
  • neustálý profesní rozvoj
  • velmi výhodný telefonní tarif ze zaměstnaneckého balíčku (i pro rodinné příslušníky)
  • platové zařazení:
  • nástup ve 2.tarifní třídě, rozpětí platového tarifu od 27.580,- Kč do 39.930,- Kč, podle započitatelné praxe
  • po absolvování vstupního odborného kurzu v 3. tarifní třídě od 27.900,- Kč do 40.520,- Kč, podle započitatelné praxe,
  • zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 5.600,- Kč,
  • příspěvek za používání dýchací techniky ve výši 500,- Kč,
  • odměna za služební pohotovost cca ve výši 4.500,- Kč - 8.000,- Kč,
  • možnost osobního příplatku po zapracování

Doklady, které uchazeč doloží:
  • strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně kontaktní adresy a telefonu a popř. e-mailu,
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Dotazy k přijímacímu řízení nebo k náplni služební činnosti směřujte na tel. použijte odpovědní formulář , Petra Havlová, nebo e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Hasiči?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Havlová, asistentka z Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Hasiči

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.