Volné pracovní místo  HLAVNÍ BARMAN/-KA

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

HLAVNÍ BARMAN/-KA
Do převážně nočního provozu restaurace Denoche hledáme šikovné a příjemné barmany/-ky, kteří se nebojí práce v hudebním klubu ani zodpovědnosti za svěřený úsek a příslušný personál.
  • PP na dobu neurčitou (spolupráce možná i na DPP/DPČ dle dohody), nástup možný ihned
  • Náplň práce: spolupráce s vedoucím provozu, pravidelné inventury zboží, manipulace s penězi, obsluha baru, hostů, výroba míchaných nápojů, zodpovědnost za svěřené věci, práce s registrační pokladnou
  • Požadujeme: min. 3 roky praxe, schopnost vést kolektiv pracovníků, kreativitu, samostatnost, spolehlivost
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP. Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat i cizince.
  • Více informací na použijte odpovědní formulář
  • Své životopisy posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 6.2.2017