Volné pracovní místo  Hlavní pedagog/pedagožka - zařízení pro děti předškolního věku

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Contipro Biotech s.r.o., pracoviště Erudio Žamberk, Masarykovo náměstí č.p. 90, 564 01 Žamberk
NÁPLŇ PRÁCE:
  • vedení dětské skupiny (firemní školka; lokalita Žamberk; Východní Čechy)
  • příprava vzdělávacích programů
  • přímá práce s dětmi jako hlavní pedagog/pedagožka
  • fundraising, psaní projektů, monitorovací zprávy
  • komunikace s rodiči, veřejností
  • vedení malého týmu pedagogů,
  • personální a organizační činnosti
POŽADUJEME:
  • VŠ vzdělání pedagogického směru, praxe v oboru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zájem o inovativní vzdělávací směry
  • vynikající vztah k dětem
  • organizační schopnosti, schopnost vést podřízené a budovat pracovní tým
  • zodpovědnost, týmový duch a kreativita
  • čistý trestní rejstřík.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2015