Volné pracovní místo  Hlavní pokojská pro hotel Bukovanský mlýn***

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 13 000–15 000 Kč / měsíc

Do týmu hotelového areálu Bukovanský mlýn*** ( použijte odpovědní formulář hledáme pracovitou pokojskou.
Nabízíme:
  • stabilní práci v příjemném kolektivu
  • zázemí zavedeného hotelového komplexu
  • pracovní oděv a obuv
  • hlavní pracovní poměr na plný, tříčtvrteční nebo poloviční úvazek
  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • služební telefon
Náplň práce:
  • úklid pokojů a hotelových prostor
  • koordinace práce
  • další práce dle potřeby
Požadujeme:
  • pracovitost a komunikativnost
  • samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost
  • bydliště v okolí Kyjova nebo Bukovan
  • ochota pracovat i o víkendu
Nástup možný IHNED.
Doplňkové informace:
S ohledem na umístění Bukovanského mlýna je nutné vlastní vozidlo na dopravu na směny (případně pěšky z Bukovan nebo Ostrovánek). Směny jsou závislé na obsazenosti pokojů.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 10.7.2017