Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Stavbyvedoucí
Lokalita:
Litoměřice
Zveřejnil:
Úřad práce Litoměřice
Může se Vám hodit:
Stavbyvedoucí Litoměřice

Volné pracovní místo hlavní stavbyvedoucí

4.11.2016
Gardenline s.r.o.
Místo pracoviště
Na Vinici 948/13, Předměstí, 412 01, Litoměřice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Česká republika.
Náplň práce: řízení a organizace v průběhu celé výstavby svěřeného stavebního projektu od fáze přípravy až po předání investorovi, koordinaci prací firemního týmu a subdodavatelů, materiálové a technické zabezpečení stavby, dodržování technologických postupů. Požadujeme: autorizace v oboru pozemní nebo dopravní stavby podmínkou, praxe minimálně 5 let na dané pozici, flexibilita, samostatnost, komunikativnos­t,vedení, odolnost vůči stresu, znalost MS Office. Nabízíme: motivační platové ohodnocení, jízdní výhody, automobil, telefon i pro soukromé účely, notebook, profesní vzdělání. První způsob kontaktu e-mailem nebo telefonicky.

Podobné nabídky práce

Realizátor - oblast severní Čechy (#9196664)
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné technicky zaměřené kandidáty/kandidátky na pozici: REALIZÁTOR - oblast severní Čechy Popis pozice: - Technick ...
People Consulting s.r.o. Severní Čechy, Česko Plný úvazek
týden
Do zavedené stavební společnosti působící na Českém trhu již 20 let hledáme pro doplnění týmu kandidáta na pozici stavbyvedoucího. náplň práce: - organizace výroby na více stavbách - komunikace se zákazníkem - vedení stavebních d ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Děčín, Teplice, Ústí nad Labem Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
hlavní stavbyvedoucí
Místo výkonu práce: Česká republika. Náplň práce: řízení a organizace v průběhu celé výstavby svěřeného stavebního projektu od fáze přípravy až po předání investorovi, koordinaci prací firemního týmu a subdodavatelů, materiálové a ...
Gardenline s.r.o. Na Vinici 948/13, Litoměřice Plný úvazek
aktivní
Stavební technik
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou (v oboru není nutností). ŘP sk. B je výhodou, praxe a cizích jazyk jsou výhodou. Vhodné i pro cizince. 1. kontakt nejdříve telefonicky nebo e-mailem!!!!
IZOLACE CZ s.r.o. Plný úvazek