Volné pracovní místo  Hlavní technik společnosti

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Náplň práce: vedení technického úseku, vedení technické agendy, příprava a řízení prováděných oprav, příprava a řízení investičních akcí, zajišťování revizí a předepsaných kontrol, příprava plánů výroby, oprava a investic, zajišťování BOZP a PO na pracovišti, zajištění odpadového hospodářství, sledování a analýza nákladů na výrobní a technické činnosti, spolupráce v pracovním týmu

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, praxe výhodou, znalost z oboru MaR výhodou, dobrá znalost MS Office,schopnost samostatného rozhodování, koncepční myšlení, organizační schopnosti, orientace na výsledek, loajalita, pečlivost, ...

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, zajímavá práce, možnost profesního růstu, zaměstnanecké výhody

Písemnou nabídku se strukturovaným životopisem, kopiemi dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání a Vaším osobním telefonním kontakterm zašlete na adresu: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - zaměstnanecké výhody

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2018