Volné pracovní místo  Hlavní účetní závodu

Lokalita 74, 39835, Oslov
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vzdělání - Ekonomické , VŠ , střední matutitou
Pracovní náplň:
zpracování veškeré potřebné prvotní účetní a provozní evidence týkající se závodu,
vystavování faktur za práce a služby sjednané přímo výrobním závodem, vč. sledování jejich inkasa na BÚ.
zpracování výsledovky závodu Oslov, pravidelnou inventarizaci stavů zásob materiálu,vede pokladnu, provádí vyúčtování pracovních a služebních cest.
Zpracovává mzdy a personální agendu
Eviduje veškeré pracovní smlouvy se zaměstnanci (v kopiích), veškerou osobní evidenci každého zaměstnance, eviduje vstupní lékařské prohlídky.
hlídá splatnost všech splátkových kalendářů a přijatých faktur
dle požadavků jednatele vystavuje průběžnou rozvahu a výsledovku během roku, zpracování různých přehledů a tabulek dle potřeb firmy
kontrola správnosti účetních dokladů vystavených zaměstnanci firmy
kontroluje formální správnost předložených dokladů

Požadujeme:
znalost účetnictví , znalost programu POHODA výhodou
trestní bezúhonnost , pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost , flexibilita
praxe v oboru výhodou,
Provoz - jednosměnný prac. doba 7,30 - 15 , možná dohoda
Životopis zašlete na. e-mail. použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Ekonomika - mzdové účetnictví
  • Ekonomika - fakturace

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku Hlavní účetní závodu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miroslav Brejcha z KTC INTERNATIONAL s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Hlavní účetní závodu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.