Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • kompletní vedení účetnictví (1x obchodní firma) + účtování sklady "A"; a 2x firma pro evidenci a správu nájemních domů
  • příprava měsíční a roční účetní uzávěrky, řešení vzniklých problémů.
  • přiznání DPH, souhrnných a kontrolních hlášení.
  • evidence majetku, odpisy.
  • Mzdová agenda
  • daňová evidence vč. zpracování daňového přiznání a dalších statistických výkazů.
  • aktivní účast na interních a externích finančních auditech.
  • spolupráce a komunikace s finančním úřadem a dalšími institucemi státní správy.
  • vedení zakládací agendy (archiv).
  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti.
  • komunikace s daňovým poradcem a auditory.

Co od Vás očekáváme:
  • praxi na pozici účetní
  • znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
  • znalost programu MONEY výhodou
  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • flexibilitu, samostatnost, pečlivost, svědomitost

Co Vám nabízíme:
  • jistotu práce a stabilitu české společnosti
  • práci na HPP
  • sleva na firemní produkty
  • notebook a služební telefon
  • nástup možný ihned

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024