Volné pracovní místo  HLAVNÍ ÚČETNÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

HLAVNÍ ÚČETNÍ
-PP na dobu neurčitou, s možností nástupu ihned nebo dle dohody
-Náplň: nabízíme zajímavé pracovní uplatnění zkušenému, systematickému a zodpovědnému adeptovi na post Hlavního účetního, s primárním pověřením vedení účetní a daňové agendy naší exportní společnosti s obratem přes 120mil/rok (2015). V naší společnosti je využíván informační systémy QI. Náplní práce je kompletní odpovědnost za účetnictví společnosti (včetně daňové problematiky, DPH atp.);
  • pravidelné měsíční a roční závěrky; spolupráce na reportingu; příprava a shromažďování podkladů pro audit, zpracování interních směrnice a instrukcí;
  • komunikace s úřady; veškerá agenda související s koncem účetního roku;- práce v programu QI.
-Požadujeme: min. SŠ vzdělání; min. praxe vedení podvojného účetnictví 5 let; znalost podvojného účetnictví a příslušné daňové a legislativní problematiky;
uživatelská znalost MS Office (MS Word, Excel, Outlook), Internet; pasivní znalost AJ nutná; pečlivost, spolehlivost, systematičnost
-Nabízíme: zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti; podpora při osobním růstu; přátelský kolektiv;příspěvek na stravování; příspěvek na relaxaci; dny zdravotní dovolené; pružnou pracovní dobu, možnost jednání o zkráceném úvazku
-Kontakt: v případě zájmu kontaktujte paní Smolíkovou na e-mail použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2016