Volné pracovní místo  HLAVNÍ ÚČETNÍ

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Dohled nad zpracováním účetních uzávěrek a reportů
  • Komunikace s FÚ, auditory a bankami
  • Měsíční a roční uzávěrky, daň z příjmu, DPH
  • Příprava podkladů pro audit, statistické výkazy, komunikace s úřady
  • Reporting a komunikace s vedením společnosti
  • Dokončení týdenních, měsíčních a výročních zpráv, řízení a analýzy rozvrhu
  • Dohled nad přípravou a zpracováním měsíčních mezd a požadovaných podání
  • Dohlad nad zpracováním přijatých a vydaných faktur
  • Dohled nad dovozem a vývozem zboží
  • Schválení všech plateb dodavateli před vyplacením
  • Pravidelný dohled mezipodnikových účtů
  • Evidence dlouhodobých aktiv a skladu
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání (obor finance, účetnictví)
  • Praxe na obdobné pozici min. 4 roky
  • Znalost českého účetnictví a daňové legislativy
  • Středně pokročilá až pokročilá znalost AJ (slovem i písmem)
  • Dobrá znalost práce s MS Excel a Word
  • Znalost ERP programů
  • Dobrá organizace práce, proaktivní přístup
Nabízíme:
  • Zázemí nadnárodní společnosti s rostoucí tendencí
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Plat dohodou dle praxe, zkušeností
  • Školení, jazykové kurzy, příspěvek na stravování
V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016