Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomické)
  • praxe min. 5 let na pozici účetní
  • pokročilou znalost práce na PC (účetní program POHODA, Excel, Word)
  • komplexní znalost účetnictví a daňové legislativy, účtování DPH
  • výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů součastně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, časová flexibilita, schopnost určit si priority a pracovat v napjatých termínech
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
  • komplexní vedení a zpracování účetnictví společnosti, daně a závěrkové práce (pokladna, banka, faktury, interní doklad, DPH, mzdy, daňové přiznání, zpracování finančních výkazů, jednání s úřady, bankou apod.)
  • správa daně z nemovitosti, silniční daně a ostatní dle potřeby
  • archivace firemních dokumentů a účetních dokladů
  • inventury skladů účtů, majetku
  • (bližší informace pří výběrovém řízení)

Nabízíme:
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • podpora dalšího vzdělání
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí

Prosíme, netelefonujte!!! Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mail: použijte odpovědní formulář s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.9.2016