Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.

Pracovní náplň:
  • samostatné vedení účetnictví
  • zpracování účetní závěrky - měsíční, čtvrtletní, roční
  • zpracování výkazů
  • zpracovávání inventur, reporting
  • kontakt s daňovým poradcem, auditorem, fin.úřadem a ostatními orgány státní správy
  • zodpovědnost za veškeré náležitosti s daňovými povinnostmi společnosti a správou daní
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v daňové a účetní oblasti nutná, znalost účetní závěrky
  • dobrá znalost podvojného účetnictví a daň. předpisů
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • znalost Dynamics Navision výhodou
  • důslednost, časová flexibilita, smysl pro detail
  • pečlivost, samostatnost a spolehlivost, aktivita
  • trestní bezúhonnost
Nabízíme:
  • práci v zavedené a stabilní společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • pracoviště v Pardubicích, Zelené předměstí
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup možný IHNED

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu : použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.10.2016