Volné pracovní místo  hlavní účetní

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Nabízíme práci na pozici "hlavní účetní" v české velkoobchodní firmě. Pokud se chcete stát součástí kolektivu neustále se rozvíjející společnosti, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.
Požadujeme:
" VŠ ekonomická
" Praxe s vedením účetnictví nutná
" Perfektní znalost účetnictví a práce na PC
" Svědomitost, zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme:
" Zaměstnání v české společnosti s dlouholetou tradicí
" Mzdové ohodnocení 30- 40 tis. Kč hrubého
" Příspěvek na stravování, kantýna přímo v sídle firmy
" Proplacení vstupní lékařské prohlídky po zkušební době
" Po 5 odpracovaných letech 5 dní dovolené navíc
" Jednorázový bonus 3000 Kč při doporučení nového zaměstnance (vyplácen po uplynutí zkušební doby)
Náplň práce:
" Vedení účetnictví celé společnosti
" Komplexní řešení daňové problematiky firmy
" Plnění povinností vyplývajících z předpisů a zákonů v oblasti daní, účetnictví a jejich změn
Místo výkonu: Plzeň

Kontakt: Ing. Jiří Soukup - použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017