Volné pracovní místo Hlavní účetní

11.12.2014
Cardinal Point s.r.o.
Místo pracoviště
Komenského 1357/24, Jihlava, 586 01, Jihlava
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • zadávání přijatých faktur a PPD do systému
  • případná pomoc při vystavování faktur za zboží a služby
  • vedení a správa pohledávek
  • vedení mzdové agendy
  • podpora a úzká spolupráce s vedením společnosti a v případě potřeby i daňovým poradcem
  • schopnost vedení daňové agendy samostatně
  • pravidelné administrativní činnosti a asistence řediteli společnosti-otevírání pošty, třídění faktur apod.
  • po zapracování pravidelný reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi min. 2 roky na podobné pozici
  • velmi dobrá znalost účetnictví , daňové problematiky, schopnost dělat závěrky a vést kompletní účetnictví vč.mezd pro cca 15 osob, výhodou je průběžné absolvování účetních kurzů a samo vzdělávání se
  • znalost práce s PC (MS Word, Excel a Outlook) znalost účetního systému
  • profesionální přístup k plnění úkolů
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • spolehlivost, diskrétnost, schopnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • příjemný pracovní kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci na HPP

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis na email:  poslat email