Volné pracovní místo  HLAVNÍ VEDOUCÍ PROVOZU - PROJEKTOVÝ MANAŽER STAVEB

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A použijte odpovědní formulář /5/2017
Společnost BAJS Partners LTD. - nabízí volnou pracovní pozici : STAVBYVEDOUCÍ

Místo výkonu práce: MSK, ČR

Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ stavebního směru
  • praxe min. 3 roky v řízení stavební výroby, praxe v přípravě výroby a projekci výhodou
  • autorizace v oboru pozemní stavby výhodou (případně jiná autorizace)
  • znalost technologických postupů stavební výroby a stavebních prací
  • znalost ekonomiky staveb
  • schopnost komplexního řízení stavby
  • znalost práce na PC - Word, Excel, znalost programů Build Power, euroCALC a autoCAD výhodou
  • ŘP sk. B, ochota cestovat
  • iniciativa, samostatnost, flexibilita, schopnost řídit tým lidí, dobré vystupování

NÁPLŇ PRÁCE:
  • řízení staveb po celé ČR
  • odpověnost za celkový výsledek stavby
  • odpovědnost za technické a ekonomické řízení svěřených staveb
  • odpovědnost za administrativně technické vedení svěřených staveb
  • profesionální komunikace s investorem a projektantem

Nabízíme:
  • možnost nástupu dle dohody
  • práci na HPP
  • mobilní telefon, PC, služební vůz
  • odpovídající mzdové ohodnocení, 25 000 - 35 000 Kč / měs.
  • prémiové ohodnocení

Prosíme uchazeče o zasílání svých životopisů na email: použijte odpovědní formulář kdy do předmětu emailu uveďte "STAVBYVEDOUCÍ"

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.1.2017 do 31.12.2017