Volné pracovní místo HOBLÍŘ/-KA

20.8.2015
KN Personal s.r.o.
Dobrovského 745/14, Pražské Předměstí, 500 02, Hradec Králové
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

HOBLÍŘ/-KA

  • PP na dobu neurčitou (po zapracování), nástup ihned, dvousměnný provoz, místo výkonu práce Hradec Králové, jedná se o zaměstnání přes agenturu práce
  • Náplň práce: jedná se o obsluhu hoblíku, strojní úkosování plechů
  • Požadujeme: vyučení nejlépe v oboru strojním, manuální zručnost, samostatnost, praxe 2 roky na obdobné pozici
  • Nabízíme: možnost záloh, ubytování
  • Upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: poslat email (p. Kálna)

Podobné nabídky práce

VELMI DROBNÁ MANUÁLNÍ PRÁCE ve výrobě
Ref. č.: 5-21-210989. Baví Vás velmi titěrné ruční práce? Nebo máte zkušenosti s kompletací za pomoci mikroskopu či lupy?<br/> <br/>Jedná se o velmi drobnou manuální práci ve 2 směnném provozu (víkendy a svátky = garantované voln ...
Grafton Recruitment s.r.o. Hradec Králové Plný úvazek
týden
Výrobní dělník - LIBEREC - UBYTOVÁNÍ ZDARMA + STRAVENKY
- montáž – konstrukce palubové desky - obsluha lisovacích strojů - výroba podlahové konstrukce vozidla
EDYMAX SE Liberec, okres Liberec Plný úvazek
LETNÁ BRIGÁDA LIBEREC - Operátor/ka výroby - 135 Kč/hod. + UBYTOV...
- práce na výrobní lince v taktu - montáž komponentů klimatizačních jednotek - práce v 3 směnném nebo nepřetržitém provozu - termín: červen - srpen 2017
EDYMAX SE nám. Sokolovské 259/19, Liberec Brigády
aktivní
SVÁŘEČ 24.500,-Kč + STRAVENKY a UBYTOVNÁNÍ ZADRMA
• typ svařování dle dosavadních zkušeností • typy svařování: bodové, výstupkové, přivařování svorníku…
EDYMAX SE Liberec Plný úvazek
aktivní
Práce v Německu pro Ženy – 50.000,-Kč
Společnost se zabývá výrobou dílů pro automobiloví a strojírensky průmysl,pracovní naplň: vizuální kontrola dílů, lehká manuální práce , dobry zrak.
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Ulm, Německo Plný úvazek
aktivní
Muže - Ženy do výroby 100,-Kč S UBYTOVÁNÍM
Výroba plastových dílu pro automobilový průmyslu Obsluha linky, obsluha robotu práce v taktu
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek