Volné pracovní místo  Hofmann Nová Hospoda -projektový koordinátor č.33 Dílenský plánovač koordinace výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu: CTP Nová Hospoda č.p. použijte odpovědní formulář Bor u Tachova nebo Tachov
Náplň: jednání s osobami zákazníka v oblasti svěřené agendy
Budování dlouhodobého obchodního vztahu se zákazníkem.
Vedení týmu lidí ve dvou úrovních
Úzká spolupráce s HR specialistou a Personálním koordinátorem
Eliminace reklamací na kvalitu služby na minimum
Odpovědnost za dosažení stanovených cílů ( BMI’s)
Odpovědnost za implementaci firemních standardů, BOZP, PO atd.

Nabízíme: 28.000Kč-30.000Kč/měs.
Požadujeme: min. ÚSO vzdělání,praxe na pozici s vedením kolektivu v automotive výhodou
Znalost AJ nim. Úroveň B2,dobrá znalost MS Office,ŘP- B
Dobré komunikační schopnosti,schopnost pracovat ve stresu a zatížení,
samostatnost, spolehlivost, důslednost, flexibilita.
Směnnost: pohyblivá pracovní doba

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 8 do 17hod telefonicky na zelenou linku (zdarma) použijte odpovědní formulář , emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7- přízemí společnosti Allyouneed.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.1.2017