Volné pracovní místo  Hofmann Stříbro - 19.OPERÁTOR LAKOVNY

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 100–110 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
? Navěšování/svěšování hliníkových a kovových profilů a dílů na dopravník práškové lakovny a související manipulační činnosti
? Lokalita Ostrov u Stříbra, D5 Panattoni Park
? Dvousměnný provoz

Požadujeme:
? Fyzickou zdatnost
? Čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pracovitost, vlastní dopravu

Nabízíme:
? Nástupní plat 100 Kč/hod, zdravotně nezávadné pracoviště (prášková lakovna nezapáchá), po měsíci navýšení o 1 000,- Kč

16.000 Kč/měs.
Volejte na zelenou linku použijte odpovědní formulář

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 8 do 17hod telefonicky na zelenou linku (zdarma) použijte odpovědní formulář emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7- přízemí společnosti Allyouneed

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 3.6.2016