Volné pracovní místo Hofmann Stříbro 7. - Operátor výroby

20.5.2016
HOFMANN WIZARD s.r.o.
Místo pracoviště
Smuteční vrch 441, Stříbro, 349 01, Stříbro
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Montážní práce
  • Provádění měření a montáží dle výkresové dokumentace
  • Podíl na zjištění plynulého chodu výroby
  • komunikativní schopnosti, spolehlivost, přesnost, zodpovědnost, týmový hráč

Požadujeme:

  • vyučen (nejlépe ve strojírenském oboru)/ZŠ s praxí
  • zkušenosti z průmyslových odvětví (mechanik, zemědělské stroje, doprava, technické obory), zkušenosti z automotive výhodou
  • schopnost najít chybu
  • manuální zručnost a spolehlivost, znalost německého jazyka výhodou
  • jeřábnický, vazačský, VZV průkaz výhodou

Nabízíme:

  • firemní benefity (dotované stravování, příspěvek na dopravu…)
  • 104 – 110 Kč/hod. + až 30 % bonus

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 8 do 17hod telefonicky na zelenou linku (zdarma) poslat email emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7– přízemí společnosti Allyouneed.